AZS Koszalin Vs ASSECO PROKOM Gdynia

20.02.2011 r. Ratownicy z Koszalińskiego Sztabu Ratownictwa czuwali nad bezpieczeństwem kibiców którzy przybyli na mecz koszykówki 17 kolejki TAURON BASKET LIGI pomiędzy AZS Koszalin Vs ASSECO PROKOM Gdynia . Koszykarze naszej drużyny  zaczęli to spotkanie z przytupem . Po 5 minutach gry i sześciu kolejnych rzutach za trzy punkty prowadziliśmy  ( 18 : 9 ) , lecz niestety później coś padło .

 

Kolejne minuty spotkania to niestety straty piłki przez nasz zespół i niewykorzystywane kolejne sytuacje , na co tylko czekali goście . Po pierwszej kwarcie wynik ( 20 : 29 ) dla gości . Druga kwarta to wynik ( 40 : 59 ) . Trzecia kwarta spotkania to już  dominacja gości którzy zdołali zwiększyć przewagę do 22 punktów , wynik ( 56 : 78 ) . Czwarta część spotkania to kolejna taka na własnym podwórku niesamowita pogoń naszych zawodników , którzy w końcówce przegrali przez niewykorzystywane sytuację . Końcowy wynik to ( 83 :93 ) .

 

Odsłony: 8979