AZS Koszalin Vs PGE Turów Zgorzelec

 

05.02.2011 r. Ratownicy z Koszalińskiego Sztabu Ratownictwa na kolejnym zabezpieczeniu meczu koszykówki mężczyzn 16 kolejki TAURON BASKET LIGI pomiędzy AZS Koszalin Vs PGE Turów Zgorzelec . Był to kolejny sukces na własnym podwórku AZS nad zespołem ze Zgorzelca . Początek spotkania to niezła gra akademików przy wsparciu niesamowitej publiczności która co chwile skandowała AZS , AZS , AZS ..  .

Po siedmiu minutach AZS wyszedł na prowadzenie  nawet 8 punktowe , które bez wątpienia dały trzy celne rzuty z rzędu za 3 punkty George Reesa . Lecz rozluźnienie naszych zawodników , i niepotrzebne straty piłek spowodowały to że goście zdołali odrobić straty ( 26 : 25 ) , dla AZS po pierwszej Kwarcie . Druga kwarta to już przewaga przyjezdnych ze Zgorzelca i wyniki ( 14 : 20 ) . Trzecia kwarta dla AZS ( 22 : 19 ) . Czwarta odsłona , a konkretnie ostatnie 5 minut spotkania to przebudzenie akademików i w końcu cela gra naszych zawodników a w szczególności skrzydłowego Slavisa Bogavaca , który zdobył 17 punktów dla akademików z 19 które zdobyli w czwarte kwarcie . ( 85 : 78 )

Odsłony: 10157